Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). De diameter van het wiel is 85 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte is 100 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 900 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 100mm breed, 900kg draagvermogen
€46,28 (€38,25 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR963507 |
| Maximum draagkracht | 900 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






