Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). Het wiel heeft een diameter van 82 mm en een breedte van 90 mm. De naaflengte bedraagt 90 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 850 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 90mm breed, 850kg draagvermogen
€42,58 (€35,19 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR222941 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






