Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 82 millimeter en een breedte van 70 millimeter. De naaflengte bedraagt 70 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 650 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 70mm breed, 650kg draagvermogen
€36,60 (€30,25 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR145886 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






