Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 82 mm en de breedte 60 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 550 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 60mm breed, 550kg draagvermogen
€35,47 (€29,31 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR136698 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






