Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur van kleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 82 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 100 mm bij een asgat van 17 mm. De draagkracht is 950 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 100mm breed, 950kg draagvermogen
€45,60 (€37,69 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR667312 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






