Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur van kleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 70 millimeter. De naaflengte bedraagt 70 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 650 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 80 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 80mm diameter, 70mm breed, 650kg draagvermogen
€35,42 (€29,27 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR677800 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






