Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 54 mm. De naaflengte bedraagt 54 mm bij een asgat van 17 mm. De draagkracht is 500 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 80mm diameter, 54mm breed, 500kg draagvermogen
€29,95 (€24,75 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR983442 |
| Maximum draagkracht | 500 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 54 mm |
| Breedte wiel | 54 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






