Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur staalkleur) en van het loopvlak PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). De diameter van het wiel is 75 millimeter en de breedte 70 millimeter. De naaflengte bedraagt 70 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 500 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 75mm diameter, 70mm breed, 500kg draagvermogen
€34,10 (€28,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR360977 |
| Maximum draagkracht | 500 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






