Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 60 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het draagvermogen is 750 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 300mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€110,11 (€91,00 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW673180 |
| Maximum draagkracht | 750 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6305 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |









