Dit is een los wiel van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 250 millimeter en de breedte 60 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 950 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€65,16 (€53,85 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW758111 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6305 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








