Dit is een los wiel van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 250 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 950 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€62,00 (€51,24 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW748923 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6305 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








