Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart ). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 450 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel. Merk: Novio.
Aluminium wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, glijlager met spie
€70,10 (€57,93 excl. BTW)
Wiel met asgat 20mm en spiebaan 6×2,8mm.
| Artikelnummer | LW609985 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |











