Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 175 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 175 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Aluminium wiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€59,59 (€49,25 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW698825 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











