Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffierblauw van kleur). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 700 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 500 kg, Wielen 160 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Aluminium wiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€57,74 (€47,72 excl. BTW)
PU soft loopvlak: MDI + PTMG soft / Elaxthane. Shore A hardheid: 75, tolerantie +/-3. Het is dus extra zachte polyurethaan en uitermate geschikt voor gevoelige vloeren.
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW678564 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 75 Shore A |
| Passende asbussen |











