Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart ). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 325 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel. Merk: Novio.
Aluminium wiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, glijlager met spie
€81,42 (€67,29 excl. BTW)
Wiel met asgat 25mm en spiebaan 8×3,3mm.
| Artikelnummer | LW497835 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 325 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |








