Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 475 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Aluminium wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€40,96 (€33,85 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW104252 |
| Maximum draagkracht | 475 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








