Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 128 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 150 kg, Bokwielen 100 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, rollager, 128mm bouwhoogte
€21,88 (€18,08 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW770623 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |










