Dit is een bokwiel met een gaffel van rvs. De bouwhoogte bedraagt 154 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. Het draagvermogen is 200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 125 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS, 154mm bouwhoogte
€47,29 (€39,08 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW887762 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9x16 |
| Verwante producten |









