Dit is een zwenkwiel met een gaffel van rvs. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 154 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. De draagkracht is 180 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS
€55,24 (€45,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW203910 |
| Maximum draagkracht | 180 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 45 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9x16 |
| Verwante producten |











