Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 235 millimeter. De velg is gemaakt van PP (naturel) en het loopvlak is van PP (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 30 millimeter. De draagkracht is 400 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€46,79 (€38,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW582732 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












