Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 235 millimeter. Het materiaal van het wiel is PP (naturel). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 30 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kg. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Bokwielen 200 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, PP loopvlak, rollager, 235mm bouwhoogte
€34,42 (€28,45 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW807199 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / 11 |
| Verwante producten |










