Dit is een zwenkwiel van Staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 155 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van TPE (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 48 millimeter bij een asgat van 14 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. Het wiel is gelagerd met een Rollager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€14,12 (€11,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW998329 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 14 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |












