Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 550 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Aluminium wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€27,24 (€22,51 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW173957 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











