Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 190 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. Het draagvermogen is 350 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€60,67 (€50,14 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW708922 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











