Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 80 millimeter en de breedte 54 millimeter. De naaflengte is 54 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 500 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 80mm diameter, 54mm breed, 500kg draagvermogen
€31,25 (€25,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR604420 |
| Maximum draagkracht | 500 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 54 mm |
| Breedte wiel | 54 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






