Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 100 mm. Het materiaal van het wiel is PA (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 75 mm en een breedte van 38 mm. De draagkracht is 200 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel met stelvoet, 75mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€24,60 (€20,33 excl. BTW)
Zwenkwiel met stelvoet. Door de stelvoet uit te draaien wordt het wiel boven de ondergrond getild. Op deze manier zal de toepassing dus niet meer verrijden.
| Artikelnummer | ZW605565 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitslag | 49 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











