Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 105 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 75 mm en een breedte van 50 mm. Het draagvermogen is 600 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine bokwieltjes, Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 75 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 75mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 105mm bouwhoogte
€19,59 (€16,19 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW376900 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 105 mm |
| Uitslag | 20 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |










