Dit is een stalen bokwiel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 290 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 250 millimeter en de breedte 60 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 250 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager.
Stalen bokwiel, 250mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, 290mm bouwhoogte
€36,37 (€30,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW571302 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 146x107 / 105x80/75 / Ø12 |
| Verwante producten |











