Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 280 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 250 millimeter en de breedte 60 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 250 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager.
Stalen bokwiel, 250mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, 280mm bouwhoogte
€76,44 (€63,17 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW383050 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 280 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









