Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 225 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Merk: Novio.
Aluminium wiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, glijlager
€34,10 (€28,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW850350 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 225 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |











