Dit is een stalen zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte bedraagt 152 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 36 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het draagvermogen is 150 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€23,34 (€19,29 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW843252 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












