Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 152 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 36 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. De draagkracht is 150 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€20,58 (€17,01 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW383867 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












