Dit is een rvs zwenkwiel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 154 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 46 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 160 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Merk: Novio.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS, dubbele rem, naloop
€104,42 (€86,30 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW389772 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 45 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9-16 |
| Verwante producten |









