Dit is een bokwiel met een gaffel van rvs. De bouwhoogte is 155 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 46 millimeter. Het draagvermogen is 160 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Merk: Novio.
Rvs bokwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS, 155mm bouwhoogte
€78,27 (€64,69 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW614239 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9-16 |
| Verwante producten |







