Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 200 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 46 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het draagvermogen is 220 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€62,18 (€51,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW318949 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 85 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 58 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













