Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 164 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PA (naturel). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 700 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 164mm bouwhoogte
€56,07 (€46,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW857021 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 164 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









