Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte bedraagt 307 mm. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De draagkracht is 70 kilo. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, 307mm bouwhoogte
€66,39 (€54,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW693396 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |









