Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 307 mm. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 70 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager
€86,39 (€71,40 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW954392 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











