Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 169 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. De draagkracht is 250 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€185,78 (€153,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW315797 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 169 mm |
| Uitslag | 42 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |














