Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 190 millimeter. Het hele wiel is gemaakt van PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. Het draagvermogen is 600 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€69,44 (€57,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW528042 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











