Dit is een zwenkwiel van rvs. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 192 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 40 mm. De draagkracht is 300 kilo. De lagering bestaat uit een rollager RVS.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€92,40 (€76,36 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW471310 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x105 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |











