Dit is een zwenkwiel van rvs. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 192 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 40 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 300 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager RVS.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS
€70,33 (€58,12 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW119252 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |











