Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 152 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. Het draagvermogen is 150 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€32,04 (€26,48 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW405877 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |










