Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 152 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 36 mm. De draagkracht is 150 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€36,45 (€30,12 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW865262 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |










