Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 125 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 150 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€16,52 (€13,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW836069 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












