Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte bedraagt 125 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 36 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. De draagkracht is 150 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Zwenkwielen 150 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€20,41 (€16,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW295515 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












