Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 195 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 40 millimeter. Het draagvermogen is 135 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€24,27 (€20,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW367645 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |










