Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 195 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 40 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 135 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€17,94 (€14,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW908200 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |










