Dit is een zwenkwiel van rvs. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 155 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 37 mm. De naaflengte bedraagt 44 mm bij een asgat van 23.2 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 120 kg. De lagering bestaat uit een rollager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€56,79 (€46,93 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW922447 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 44 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 23.2 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |












