Dit is een bokwiel met een gaffel van rvs. De bouwhoogte is 154 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 37 millimeter. De naaflengte bedraagt 44 millimeter bij een asgat van 23.2 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 120 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 125 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager RVS, 154mm bouwhoogte
€37,24 (€30,78 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW146974 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 44 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 23.2 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |










